Het team van de Talisman



Leerkrachten groep 1-2
       
 Carla Hendriksen
1-2C  ma t/m do
c.hendriksen@skpo.nl
Susanne Coppens
1-2SS   wo,do,vr
s.coppens@skpo.nl
Myrthe Selker
1-2M 
m.selker@skpo.nl
Ruth v.d. Poel
1-2RM   ma, di, wo 1/2
r.vandepoel@skpo.nl
Mark Verhees
1-2MM
r.verhees@skpo.nl
         
     
Rogier de Bakker
1-2R
r.debakker@skpo.nl
Stephany Jorissen    
1-2SS   ma, di, wo    
s.jorissen@skpo.nl
Marieke Das
1-2RM    wo 1/2, do, vr
m.das@skpo.nl

 
Kaylee Hotinga
1-2K
k.hotinga@skpo.nl
Margot Coopmans
1-2C    vr
1-2MM
m.coopmans@skpo.nl



Leerkrachten groep 3
               
Debra Navratil        
3D
d.navratil@skpo.nl
Nanja Verhoeven
3N
n.verhoeven@skpo.nl
Anne Clout
3A
a.clout@skpo.nl
   



Leerkrachten groep 4
      
Nynke Kuijpers
4N
n.kuijpers@skpo.nl
Viona v. Herpen
4VD   ma, di, wo
v.vanderpas@skpo.nl

 
Daniëlle Hollanders
4VD    wo,do,vr
d.hollanders@skpo.nl
Philippa Starmans
ondersteuning  ma,do
p.starmans@skpo.nl
         



Leerkrachten groep 5
       
Marco Gatti
5M
m.gatti@skpo.nl
Carin Beckman
5C    ma,di,wo,do
c.beckman@skpo.nl
Nathalie v. Hoeijen
5NE ma,di,vr
n.vanhoeijen@skpo.nl
Ebru Yurttagul
5NE wo,do
e.yurttagul@skpo.nl
       
       


Leerkrachten groep 6
    
José Wilms
6 JE    ma,di
j.wilms@skpo.nl
Eva van Kuringen
6JE     wo,do,vr
e.vankuringen@skpo.nl
Daan Janssen
6D
d.janssen@skpo.nl

 
Sabine Meulendijks
6S
s.meulendijks@skpo.nl



Leerkrachten groep 7
         
Karin van Lanen
7KB    ma, di, wo
k.vanlanen@skpo.nl
Brenda Hulsman
7KB      do,vr
b.hulsman@skpo.nl
Sane Aben
7S      ma, di, wo, do
s.aben@skpo.nl
Marga Reijnders
7S      vr
m.reijnders@skpo.nl
Lars de Ruiter
7L
l.deruiiter@skpo.nl
 


Leerkrachten groep 8
 
    
Brichelle van Eijck
8BC    ma,di
b.vaneijck@skpo.nl
Cris Vissers
8BC   wo,do,vr
c.vissers@skpo.nl
Eric Wiersma
8E
e.wiersma@skpo.nl

 
Ingrid Schenkelaars
6S
i.schenkelaars@skpo.nl



Interne begeleiding, ICT, vakleerkracht
     
Sanne Coppelmans Natasja Hoek Riëtte Verest Wendy Mulder
Leesspecialist
s.coppelmans@skpo.nl
Intern Begeleider o.b.
n.hoek@skpo.nl
Intern Begeleider b.b
r.verest@skpo.nl
Schoolvervanger
w.mulder@skpo.nl
     
  
  Marlies Garritsen
Cris Vissers Vincent v.d. Groenendaal
Specialist Begaafdheid
m.garritsen@skpo.nl
ICT
c.vissers@skpo.nl
Vakdocent Gym



Onderwijs ondersteunend personeel
 
Jacqueline Reijs Arthur Spits
administratie/receptie
j.reijs@skpo.nl
conciërge               
a.spits@skpo.nl                  



Managementteam
     
Henk Hinsenveld Angelique Lenders Kuintje Scheffers
directeur
h.hinsenveld@skpo.nl
adjunct o.b.
a.lenders@skpo.nl
adjunct b.b.
k.scheffers@skpo.nl
       

  
                                 
Wat waren dit gave weken! Van een echt bezoek naar het Rijksmuseum tot een kunstwerk van de hele school op het plein!
Met de cultuurweek naar het Rijksmuseum!
De inspectie was op onze school om te kijken naar de kwaliteit van ons aanbod, de extra ondersteuning en verantwoording en dialoog. We kregen op alle...